Застосування продукції Lavylites

Високий тиск, задишка, набряки.  Pentyll:Heart (кардіо препарат) 1 таблетка 3 рази на день + Haevyl 3.I  3-4 пшики на 50мл теплої води, або 2 пшики під язик, запити стаканом води - 2 рази на день (перед сніданком, перед обідом). 

 Гайморит.  Використовуємо Lavyl Nose по 1 пшику в ніс 3 рази на день,  по 1 пшику вухо на ніч.

 Зір, глаукома,   Lavyl Auricum Sensitive 2-3 рази в день на закриті очі, крем Leon під очі.

 Слух.    Lavyl Nose по 1 пшику у вухо на ніч, Lavyl Allin (свічка) 1/8  потерти за вухом.

Виразка шлунку Haevyl Impulse 1 чайна ложка на 1літру води, випити на протязі дня (перед сніданком, обідом, вечерею),   Haevyl 3.1. 3-4 пшики на 50мл теплої води, або 2 пшики під язик, запити стаканом води - 2 рази на день (перед сніданком, перед обідом).   Lavyl 32 - 3-4 пшики  на 0,5 стакани теплої води.   Lavyl Auricum 3-4 пшики  на 0,5 стакани теплої води.

Періодонтоз  Lavyl 32, чудовий результат з періодонтозом. При періодонтозі відбувається розсмоктування кісткової речовини зубних ямок (альвеол), в яких укріплені зуби, з подальшим розхитуванням зубів і навіть їх випадінням. Наносити Lavyl 32 на десна по одному пшику, два рази на день, через дві неділі повністю зникає біль, через місяць перестають хитатись зуби. Не потрібно щороку проводити неприємні процедури (уколи в десна) в стоматолога.

Хочу поділитися результатами прийому  “Lavylites” 
Так склалися обставини, що спала по 3-4 години в добу. Спочатку користувалася бальзамчиком, розтирала стопи і долоні - на протязі двох днів вже був результат. Появилося багато енергії та сил. Хоча раніше при такому сні з’являлася тахікардія та підвищення тиску. Також змащувала поясницю бальзамом - зменшилися болі.
Давно турбувала екзема на руці. Почала мазати бальзамом. Спочатку почалися загострення, почервоніння, а через 2 тижні - зникла.
Коли появився LavylAurikum, крем Body, 3.1 - почала лікувати чоловіка, який 16 років тому переніс важкий інсульт (геморагічний). Завдяки хорошому реабілітологу Михайло почав ходити. Але останні 1,5 року почалися різкі погіршення в ходьбі і в тому числі не тримання сечі. Лікувалися медикаментозно - результату не було. 
За порадою лікаря почали наносити lavylAuricum і крем Body на копчик, поясницю і проекційно спереду - нижче пупка. За місяць часу пішли покращення: покращення сечевиділення (раніше ходив до 20-ти разів в день, а тепер 5-6), появився гарний настрій та віра у виздоровлення. 
Цими ж препаратами обробляли всю знечулену ліву сторону: спину, голову, віски та тім’я.
Чоловік помітив прилив сил. Почав робити вправи по 3-4 рази вдень, хоча до цього від сили 1 раз. Потім добавили таблетки ОріліумБлю. Стала чіткіша мова, покращилася пам`ять та психосоматика. 
Коли почалися чергові загострення в поясниці спробували обійтися без ліків, які завжди використовували в таких випадках. На цей раз обробила місце Аурікумом, та бризнула під язик 3.1. Через 10 хвилин зійшов набряк та стало легше рухатися. За два дні болі в попереку зникли. 
    У мами від протягу скрутило шию, бризгала протягом години LavylAuricum - біль зникла.
У сестри на нозі була збільшена кісточка, яка дуже боліла. За три рази після обробки кремом body та lavylAuricum - зменшився розмір кістки та пройшла біль.
Обробляла спину татові тими ж препаратами, перестала боліти рука (2,5 років тому він потягнув сухожилля, терпли пальці та погано згиналися).
Завдяки імпульсу, 3.1 щезла сонливість та появилися сили. Ці відчуття неможливо передати. Мама, яка хворіє цукровим діабетом нормалізує рівень цукру завдяки 32, LavylAuricum та 3.1. у свої 76 років має сили та енергію поратись на городі та прибирати біля хати. Також завдяки бальзамчику зменшилися гулі на пальцях рук (від поліартриту) та зменшилась біль.
Я вдячна Богу за цю продукцію та можливість нею користуватися

Результат дії Haevyl Impulse 450мл  В дитини 4роки, був виявлений вірус ГЕРПЕСА 7  типу, в кількості 100 000од, який перевищував всі недопустимі норми, що викликало утворення злоякісної пухлини на наднирнику. Після прийому Haevyl Impulse (1 чайна ложка на 200мл води), три неділі, кількість одиниць віруса ГЕРПЕСА стала 10 000од. Після обстеження в Київі, було назначено пойти ТЕСТ на дію продукції Lavylites, яку приймала ця дівчинка. Виявлено, що Haevyl Impulse - просто неймовірно швидко і якісно виводить віруси з органзму!!!

Цукровий діабет  Impuls 1 ч.ложка на 1л води випити на протязі дня, 1/6 Lavyl Allin (свічки) під язик 2 рази на день,  Lavyl 32 - 2 пшики на 1/2 стакана теплої води. Якщо є проблеми з тиском Haevyl 3.1. 2-3 пшики на 50мл теплої води, 8-00, 11-00, 1/4 таблетки кардіо зранку, Лимфа  2-і неділі на підошву, 2-і неділі пі коліно, 2-і неділі в пах, 2-і неділі на живіт, 2-і неділі під мишку, 2-і неділі на шию (лімфатичні вузли), L auricum 1 пши в зону печінки.  Після проходження курсу цих продуктів додаємо Детокс- програму.

Мастопатія   Haevyl Impulse 1 чайна ложка на 1літру води, випити на протязі дня (перед сніданком, обідом, вечерею),   Haevyl 3.1. 3-4 пшики на 50мл теплої води, або 2 пшики під язик, запити стаканом води - 2 рази на день (перед сніданком, перед обідом).   Lavyl 32 - 2 пшики в горло, запити 1 стаканом води.   Lavyl Auricum по 1 пшику  на груди справа і зліва (зеркально)

При болю в горлі, тонзиліті, ангіні:

Нанесіть спрей Lavil "32" безпосередньо на мигдалини. Рекомендується наносити спрей Auricum Sensitive на горло і гланди кожні 30 хв. в перший день, і кожну годину в другий і третій дні.
Три рази в день випивайте по склянці води з трьома пирсками Auricum- Sensitive.

Як Ви бачите - лише два препарати допоможуть вилікуватися❗️З традиційними фармацетичними засобами це не реально❗️Саме головне, що не потрібно приймати антибіотики❗️❗️❗️

Вовчак червоний

Impuls починати потрібно з 1ч.л. на 1.5 л води випити на протязі дня. Lavyl 32 пшикать на уражені місця 2-4 рази на день. Свічки (LAVYL ALLIN)  починати 1/4 під язик 2-3 рази на добу, 1/3 вагінально на ніч, 30-40 хв лежати на животі, або ректально 1/3 свічки, 30-40 хв полежати на спині. Приймати препарати потрібно 5-6 місяців, після цього пройти детокс програму.

АЛЕРГІЇ, болі в хребті, флебіт, СУХА ШКІРА НА НОГАХ.

Гель для душа і крем для тіла від Lavyl

Особисто для мене гель для душу ніколи не був чимось понад обов'язковим, так він викликає приємні емоції, обволікає шкіру, але я не можу сказати, що якщо раптом він закінчувався, то я терміново за ним мчала. З даної лінійки я до нього поставилася позитивно, так як знаю принцип - завжди працює система і, вже, якщо рекомендують очистити, то слід це зробити.

Lavyl Clean - гель для душу

Забезпечує чистоту і оновлення шкіри. Через день наносимо на вологе тіло, залишаємо мінімум на 30 секунд і потім змиваємо. Після наносимо крем для тіла Lavyl Body.

Lavyl Body - крем для тіла

Призначений для щоденного догляду за тілом. Раз на три дні нанести на поверхню тіла і ніжно масажувати. Має запобіжну дію при використанні з Lavyl Auricum Sensitive.

Допоможе в наступних випадках:
Lavyl Body Алергія на пилок:

Два-три рази на день використовуйте назальний спрей Lavyl Nose по 1 2 уприскування в кожну ніздрю.
Три-п'ять разів на день наносите крем для тіла Lavyl Body на груди і спину.

Випивайте по склянці води з додаванням 3-5 вприски Lavyl Auricum Sensitive - спрею 3-5 разів на день.

Якщо симптоми зберігаються протягом декількох тижнів, необхідно пройти курс детоксикації із застосуванням детокс- спрею CC і крапель FullFlex. 

Шкірні алергії:

Часто подібні захворювання пов'язані з зашлакованістю травної системи.
Випивайте по склянці води з додаванням 3-5 вприски спрею Lavyl Auricum / Auricum Sensitive 3-5 разів на день.

Крім цього, наносьте спрей на весь живіт і на 5 точок на спині.
На уражені алергією ділянки шкіри необхідно нанести Lavyl Auricum Sensitive-спрей, а також крем для тіла Lavyl Body або масло Exyol - в залежності від того, що більше підходить Вам. Якщо поліпшення не відбувається, необхідно пройти курс Детоксикації.

Болі в хребті:

Наносите Lavyl Auricum / Auricum Sensitive на хребет 5-6 разів на день.
Проблемні місця змащуйте тонким шаром крему для тіла Lavyl Body 2-3 рази на день.

Зношені суглоби, желатинова реструктуризація:
Протягом декількох місяців використовуйте спрей Lavyl Auricum, бризкаючи його на проблемні місця. При болях використовуйте його щопівгодини. Якщо біль посилюється, знизьте використання спрею до одного разу на годину протягом перших місяців. Навіть при відсутності болю рекомендуємо використовувати спрей раз на годину. Вечорами використовуйте крем Lavyl Body.
Якщо Ви не можете наносити спрей протягом всього дня, рекомендується відразу після застосування спрею наносити крем Lavyl Body.
Випивайте по склянці води з додаванням 5 вприсків Lavyl Auricum Sensitive 3-5 разів на день.

флебіт:
Наносите спрей Lavyl Auricum / Auricum Sensitive на вени, пошкоджені варикозом. Випивайте по склянці води з додаванням 3-5 вприсків Lavyl Auricum Sensitive 3-5 разів на день.
3-5 раз в день наносьте на проблемні ділянки крем для тіла Lavyl Body. Наносите LPH-спрей на лімфовузли в районі гланд.

Раджу - спробуйте і поділіться своїми враженнями з нами!