Застосування продукції Lavylites

Високий тиск, задишка, набряки.  Pentyll:Heart (кардіо препарат) 1 таблетка 3 рази на день + Haevyl 3.I  3-4 пшики на 50мл теплої води, або 2 пшики під язик, запити стаканом води - 2 рази на день (перед сніданком, перед обідом). 

 Гайморит.  Використовуємо Lavyl Nose по 1 пшику в ніс 3 рази на день,  по 1 пшику вухо на ніч.

 Зір, глаукома,   Lavyl Auricum Sensitive 2-3 рази в день на закриті очі, крем Leon під очі.

 Слух.    Lavyl Nose по 1 пшику у вухо на ніч, Lavyl Allin (свічка) 1/8  потерти за вухом.

Виразка шлунку Haevyl Impulse 1 чайна ложка на 1літру води, випити на протязі дня (перед сніданком, обідом, вечерею),   Haevyl 3.1. 3-4 пшики на 50мл теплої води, або 2 пшики під язик, запити стаканом води - 2 рази на день (перед сніданком, перед обідом).   Lavyl 32 - 3-4 пшики  на 0,5 стакани теплої води.   Lavyl Auricum 3-4 пшики  на 0,5 стакани теплої води.

Пародонтоз  Lavyl 32  по 2-3 пшики на десна, зубною щіткою (чистою) так як почистити зуби. Lavyl 3діє на всі 45 рецепторів через зуби і десна. Результат відчуєте через дві неділі.

Хочу поділитися результатами прийому  “Lavylites” 
Так склалися обставини, що спала по 3-4 години в добу. Спочатку користувалася бальзамчиком, розтирала стопи і долоні - на протязі двох днів вже був результат. Появилося багато енергії та сил. Хоча раніше при такому сні з’являлася тахікардія та підвищення тиску. Також змащувала поясницю бальзамом - зменшилися болі.
Давно турбувала екзема на руці. Почала мазати бальзамом. Спочатку почалися загострення, почервоніння, а через 2 тижні - зникла.
Коли появився LavylAurikum, крем Body, 3.1 - почала лікувати чоловіка, який 16 років тому переніс важкий інсульт (геморагічний). Завдяки хорошому реабілітологу Михайло почав ходити. Але останні 1,5 року почалися різкі погіршення в ходьбі і в тому числі не тримання сечі. Лікувалися медикаментозно - результату не було. 
За порадою лікаря почали наносити lavylAuricum і крем Body на копчик, поясницю і проекційно спереду - нижче пупка. За місяць часу пішли покращення: покращення сечевиділення (раніше ходив до 20-ти разів в день, а тепер 5-6), появився гарний настрій та віра у виздоровлення. 
Цими ж препаратами обробляли всю знечулену ліву сторону: спину, голову, віски та тім’я.
Чоловік помітив прилив сил. Почав робити вправи по 3-4 рази вдень, хоча до цього від сили 1 раз. Потім добавили таблетки ОріліумБлю. Стала чіткіша мова, покращилася пам`ять та психосоматика. 
Коли почалися чергові загострення в поясниці спробували обійтися без ліків, які завжди використовували в таких випадках. На цей раз обробила місце Аурікумом, та бризнула під язик 3.1. Через 10 хвилин зійшов набряк та стало легше рухатися. За два дні болі в попереку зникли. 
    У мами від протягу скрутило шию, бризгала протягом години LavylAuricum - біль зникла.
У сестри на нозі була збільшена кісточка, яка дуже боліла. За три рази після обробки кремом body та lavylAuricum - зменшився розмір кістки та пройшла біль.
Обробляла спину татові тими ж препаратами, перестала боліти рука (2,5 років тому він потягнув сухожилля, терпли пальці та погано згиналися).
Завдяки імпульсу, 3.1 щезла сонливість та появилися сили. Ці відчуття неможливо передати. Мама, яка хворіє цукровим діабетом нормалізує рівень цукру завдяки 32, LavylAuricum та 3.1. у свої 76 років має сили та енергію поратись на городі та прибирати біля хати. Також завдяки бальзамчику зменшилися гулі на пальцях рук (від поліартриту) та зменшилась біль.
Я вдячна Богу за цю продукцію та можливість нею користуватися

Результат дії Haevyl Impulse 450мл  В дитини 4роки, був виявлений вірус ГЕРПЕСА 7  типу, в кількості 100 000од, який перевищував всі недопустимі норми, що викликало утворення злоякісної пухлини на наднирнику. Після прийому Haevyl Impulse (1 чайна ложка на 200мл води), три неділі, кількість одиниць віруса ГЕРПЕСА стала 10 000од. Після обстеження в Київі, було назначено пойти ТЕСТ на дію продукції Lavylites, яку приймала ця дівчинка. Виявлено, що Haevyl Impulse - просто неймовірно швидко і якісно виводить віруси з органзму!!!

Цукровий діабет  1/3 Lavyl Allin (свічки) під язик 2 рази на день,  Lavyl 32 - 2 пшики в горло, запити 1 стаканом води. Якщо є проблеми з тиском Haevyl 3.1. 2-3 пшики на 50мл теплої води, або 2 пшики під язик, запити стаканом води - 2 рази на день (перед сніданком, перед обідом).  Після проходження курсу цих продуктів додаємо Детокс- програму.

Мастопатія   Haevyl Impulse 1 чайна ложка на 1літру води, випити на протязі дня (перед сніданком, обідом, вечерею),   Haevyl 3.1. 3-4 пшики на 50мл теплої води, або 2 пшики під язик, запити стаканом води - 2 рази на день (перед сніданком, перед обідом).   Lavyl 32 - 2 пшики в горло, запити 1 стаканом води.   Lavyl Auricum по 1 пшику  на груди справа і зліва (зеркально)