Застосування продукції Lavylites

Високий тиск, задишка, набряки.  Pentyll:Heart (кардіо препарат) 1 таблетка 3 рази на день + Haevyl 3.I  3-4 пшики на 50мл теплої води, або 2 пшики під язик, запити стаканом води - 2 рази на день (перед сніданком, перед обідом). 

Ендометріоз  Використовуємо Haevyl Impulse (1 чайна ложка на 200мл води) зранку і ввечері, Lavyl 32  2 пшики на 1/2 склянки теплої води 2-3 рази на день за 10 хв до їжі. Lavyl Auricum 1 пшик на лобок, пахово, на копчик, 1/3 Lavyl Allin (свічка) вагінально, лягти на живіт 30-40 хвилин.

 Гайморит.  Використовуємо Lavyl Nose по 1 пшику в ніс 3 рази на день,  по 1 пшику вухо на ніч.

 Зір, глаукома,   Lavyl Auricum Sensitive 2-3 рази в день на закриті очі, крем Leon під очі.

 Слух.    Lavyl Nose по 1 пшику у вухо на ніч, Lavyl Allin (свічка) 1/8  потерти за вухом.

Виразка шлунку Haevyl Impulse 1 чайна ложка на 1літру води, випити на протязі дня (перед сніданком, обідом, вечерею),   Haevyl 3.1. 3-4 пшики на 50мл теплої води, або 2 пшики під язик, запити стаканом води - 2 рази на день (перед сніданком, перед обідом).   Lavyl 32 - 3-4 пшики  на 0,5 стакани теплої води.   Lavyl Auricum 3-4 пшики  на 0,5 стакани теплої води.

Періодонтоз  Lavyl 32, чудовий результат з періодонтозом. При періодонтозі відбувається розсмоктування кісткової речовини зубних ямок (альвеол), в яких укріплені зуби, з подальшим розхитуванням зубів і навіть їх випадінням. Наносити Lavyl 32 на десна по одному пшику, два рази на день, через дві неділі повністю зникає біль, через місяць перестають хитатись зуби. Не потрібно щороку проводити неприємні процедури (уколи в десна) в стоматолога.

Результат дії Haevyl Impulse 450мл  В дитини 4роки, був виявлений вірус ГЕРПЕСА 7  типу, в кількості 100 000од, який перевищував всі недопустимі норми, що викликало утворення злоякісної пухлини на наднирнику. Після прийому Haevyl Impulse (1 чайна ложка на 200мл води), три неділі, кількість одиниць віруса ГЕРПЕСА стала 10 000од. Після обстеження в Київі, було назначено пойти ТЕСТ на дію продукції Lavylites, яку приймала ця дівчинка. Виявлено, що Haevyl Impulse - просто неймовірно швидко і якісно виводить віруси з органзму!!!

Цукровий діабет  Impuls 1 ч.ложка на 1л води випити на протязі дня, 1/6 Lavyl Allin (свічки) під язик 2 рази на день,  Lavyl 32 - 2 пшики на 1/2 стакана теплої води. Якщо є проблеми з тиском Haevyl 3.1. 2-3 пшики на 50мл теплої води, 8-00, 11-00, 1/4 таблетки кардіо зранку, Лимфа  2-і неділі на підошву, 2-і неділі пі коліно, 2-і неділі в пах, 2-і неділі на живіт, 2-і неділі під мишку, 2-і неділі на шию (лімфатичні вузли), L auricum 1 пши в зону печінки.  Після проходження курсу цих продуктів додаємо Детокс- програму.

Мастопатія   Haevyl Impulse 1 чайна ложка на 1літру води, випити на протязі дня (перед сніданком, обідом, вечерею),   Haevyl 3.1. 3-4 пшики на 50мл теплої води, або 2 пшики під язик, запити стаканом води - 2 рази на день (перед сніданком, перед обідом).   Lavyl 32 - 2 пшики в горло, запити 1 стаканом води.   Lavyl Auricum по 1 пшику  на груди справа і зліва (зеркально)

При болю в горлі, тонзиліті, ангіні:

Нанесіть спрей Lavil "32" безпосередньо на мигдалини. Рекомендується наносити спрей Auricum Sensitive на горло і гланди кожні 30 хв. в перший день, і кожну годину в другий і третій дні.
Три рази в день випивайте по склянці води з трьома пирсками Auricum- Sensitive.

Як Ви бачите - лише два препарати допоможуть вилікуватися❗️З традиційними фармацетичними засобами це не реально❗️Саме головне, що не потрібно приймати антибіотики❗️❗️❗️

Вовчак червоний

Impuls починати потрібно з 1ч.л. на 1.5 л води випити на протязі дня. Lavyl 32 пшикать на уражені місця 2-4 рази на день. Свічки (LAVYL ALLIN)  починати 1/4 під язик 2-3 рази на добу, 1/3 вагінально на ніч, 30-40 хв лежати на животі, або ректально 1/3 свічки, 30-40 хв полежати на спині. Приймати препарати потрібно 5-6 місяців, після цього пройти детокс програму.

Шкірні алергії:

Часто подібні захворювання пов'язані з зашлакованістю травної системи.
Випивайте по склянці води з додаванням 3-5 вприски спрею Lavyl Auricum / Auricum Sensitive 3-5 разів на день.

Крім цього, наносьте спрей на весь живіт і на 5 точок на спині.
На уражені алергією ділянки шкіри необхідно нанести Lavyl Auricum Sensitive-спрей, а також крем для тіла Lavyl Body або масло Exyol - в залежності від того, що більше підходить Вам. Якщо поліпшення не відбувається, необхідно пройти курс Детоксикації.

Болі в хребті:

Наносите Lavyl Auricum / Auricum Sensitive на хребет 5-6 разів на день.
Проблемні місця змащуйте тонким шаром крему для тіла Lavyl Body 2-3 рази на день.

Зношені суглоби, желатинова реструктуризація:
Протягом декількох місяців використовуйте спрей Lavyl Auricum, бризкаючи його на проблемні місця. При болях використовуйте його щопівгодини. Якщо біль посилюється, знизьте використання спрею до одного разу на годину протягом перших місяців. Навіть при відсутності болю рекомендуємо використовувати спрей раз на годину. Вечорами використовуйте крем Lavyl Body.
Якщо Ви не можете наносити спрей протягом всього дня, рекомендується відразу після застосування спрею наносити крем Lavyl Body.
Випивайте по склянці води з додаванням 5 вприсків Lavyl Auricum Sensitive 3-5 разів на день.

флебіт:
Наносите спрей Lavyl Auricum / Auricum Sensitive на вени, пошкоджені варикозом. Випивайте по склянці води з додаванням 3-5 вприсків Lavyl Auricum Sensitive 3-5 разів на день.
3-5 раз в день наносьте на проблемні ділянки крем для тіла Lavyl Body. Наносите LPH-спрей на лімфовузли в районі гланд.

Раджу - спробуйте і поділіться своїми враженнями з нами!